Wybierz zamówienie dla zakupu lekcji

Kurs angielskiego poziom B1-B2

Моя ціль у вивченні предмету

B1-B2

 • Рівень підготовки...
 • Liceum
 • Technikum
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Przygotowanie do szkoły
 • Studia
 • Studia zagraniczne
 • Nauczyciel dla początkujących
 • Gramatyka
 • A1-A2
 • Przygotowanie do IELTS
 • B1-B2
 • C1-C2
 • Business English
 • Angielski w podróży
 • Angielski w IT
 • Angielski w korporacji
 • Przygotowanie do olimpiad
 • Przygotowanie do TOEFL
 • Konwersacje
 • Rozmowa z konsulem

Pierwsza lekcja za darmo!

Репетитор - Monika S. id:45452

Monika S.

od 64 do 78

Monika S.

Doświadczenie: ponad 10 lat
Specjalizacje:
B1-B2Szkoła podstawowa 4-6 klasa+17
Krótki opis:"Prowadzę zajęcia z j. angielskiego. Ponad 10 lat doświadczenia. Solidnie i bez stresu. Zapraszam."

Cena:od 64 do 78

Doświadczenie::ponad 10 lat

Więcej szczegółów »

Репетитор - Aleksandra M. id:49284

Aleksandra M.

od 64 do 78

Aleksandra M.

Doświadczenie: ponad 3 lata
Specjalizacje:
B1-B2Szkoła podstawowa 4-6 klasa+9
Krótki opis:"Jestem osobą otwartą oraz łatwo nawiązuje kontakt. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi ogromną satysfakcję. Do każdego ucznia podchodzę bardzo indywidualnie, w miarę jego potrzeb."

Cena:od 64 do 78

Doświadczenie::ponad 3 lata

Więcej szczegółów »

Репетитор - Joanna P. id:50870

Joanna P.

od 64 do 78

Joanna P.

Doświadczenie: ponad 2 lata
Specjalizacje:
B1-B2Szkoła podstawowa 4-6 klasa+13
Krótki opis:"Cześć, jestem Asia i jestem lektorem języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz Business English."

Cena:od 64 do 78

Doświadczenie::ponad 2 lata

Więcej szczegółów »

Репетитор - Joanna M. id:50898

Joanna M.

od 64 do 78

Joanna M.

Doświadczenie: ponad 2 lata
Specjalizacje:
B1-B2Szkoła podstawowa 4-6 klasa+8
Krótki opis:"Cześć! Angielski towarzyszy mi od bardzo młodego wieku i przydaje się prawie na każdym kroku w codziennym życiu. Oprócz bycia narzędziem jest również pasją, którą cały czas rozwijam. "

Cena:od 64 do 78

Doświadczenie::ponad 2 lata

Więcej szczegółów »

Репетитор - Nicole M. id:50989

Nicole M.

od 64 do 78

Nicole M.

Doświadczenie: ponad 3 lata
Specjalizacje:
B1-B2Szkoła podstawowa 4-6 klasa+11
Krótki opis:"Hej! Pasja do języków zamieniła się u mnie w chęć studiowania w innym języku, dlatego obecnie jestem studentką prawa polsko-niemieckiego we Frankfurcie nad Odrą i Słubicach. W wolnym czasie lubię czytać książki, pić kawę i pływać na żaglach. "

Cena:od 64 do 78

Doświadczenie::ponad 3 lata

Więcej szczegółów »

Репетитор - Daniel M. id:50990

Daniel M.

od 64 do 78

Daniel M.

Doświadczenie: ponad 2 lata
Specjalizacje:
B1-B2Szkoła podstawowa 4-6 klasa+12
Krótki opis:"Pracuję i studiuję. Moim hobby są gry komputerowe i książki, zwłaszcza fantasy. Przez moje zainteresowania język angielski towarzyszy mi od dzieciństwa."

Cena:od 64 do 78

Doświadczenie::ponad 2 lata

Więcej szczegółów »

Репетитор - Katarzyna G. id:50996

Katarzyna G.

od 64 do 78

Katarzyna G.

Doświadczenie: ponad 5 lat
Specjalizacje:
B1-B2Szkoła podstawowa 4-6 klasa+6
Krótki opis:"Nazywam się Katarzyna i jestem magistrem filologii angielskiej. Mogę pochwalić się ponad ośmioletnim doświadczeniem w nauczaniu tego języka. Szczególnie interesuje mnie przygotowywanie do egzaminów oraz przełamywanie bariery w mówieniu."

Cena:od 64 do 78

Doświadczenie::ponad 5 lat

Więcej szczegółów »

Репетитор - Aleksandra S. id:51012

Aleksandra S.

od 64 do 78

Aleksandra S.

Doświadczenie: ponad 2 lata
Specjalizacje:
B1-B2Szkoła podstawowa 4-6 klasa+10
Krótki opis:"Jestem studentką filologii angielskiej z rozszerzonym j. koreańskim na uniwersytecie SWPS. Od dawna interesuję się nauką języków (angielski, francuski, koreański, japoński). Dużo podróżuję, a z angielskim mam styczność codziennie. "

Cena:od 64 do 78

Doświadczenie::ponad 2 lata

Więcej szczegółów »

Do 4 lekcji gratis

Korepetytor poziom B1-B2, nauka angielskiego przez Skype w szkole EasyEnglish

Znaczenie języka angielskiego we współczesnym świecie globalizowanym jest niezaprzeczalne. Jest to najbardziej rozpowszechniony i stosowany język polityki, biznesu, gospodarki, społeczności światowych i państw. Angielski otwiera drogę dla swoich użytkowników do najlepszych uniwersytetów na świecie. Znajomość języka pozwala na skuteczne zatrudnienie zarówno w firmach polskich, jak i międzynarodowych i zagranicznych. 

Język angielski jest kluczem do nowych i interesujących możliwości: podróży, komunikacji, samorozwoju, zapoznania się z kulturą krajów anglojęzycznych. Im wyższy poziom angielskiego, tym bardziej konkurencyjny jest osoba w oczach pracodawców i partnerów biznesowych. Dzisiaj bardzo trudno jest od razu znaleźć dobrego nauczyciela angielskiego. Wynika to z dużej popularności korepetycji. 

Studenci, absolwenci, którzy ukończyli uniwersytet dawno temu i od tego czasu nie powtarzali angielskiego, zaczynają od nowa uczyć się tego języka. Wszystko to utrudnia wyszukiwanie i powoduje, że potencjalni uczniowie kwestionują jakość usług korepetycji. 

Jakie korzyści daje kurs angielskiego B2 online w szkole EasyEnglish?

Uczestnicząc w kursach, uczeń jest stale pod opieką doświadczonego korepetytora. Zajęcia prowadzone są indywidualnie za pośrednictwem nowoczesnych platform edukacyjnych online. Najpierw nauczyciel musi przetestować wiedzę ucznia, aby poprawnie stworzyć dla niego program nauczania. Uwzględnia również zdolności intelektualne i życzenia ucznia. 

Aby nauka była jak najbardziej produktywna, korepetytor wybiera najbardziej skuteczne nowoczesne metody nauczania. Podczas samodzielnego uczenia się uczeń musi pokonać trudne zadania: określić swój poziom językowy, wypełnić luki w wiedzy, stworzyć program nauczania dla siebie. Jeśli uczeń popełnia poważne błędy, nie ma nikogo, kto mógłby je naprawić, a później on będzie musiał poświęcić więcej czasu na polepszenie swojej wiedzy z pomocą nauczyciela. 

W procesie uczenia się ważna jest również systematyczność zajęć. Często uczniom brakuje wewnętrznej motywacji, aby poświęcić czas i ćwiczyć regularnie. Kursy online w EasyEnglish wyróżniają się progresywnymi metodami i podejściem do nauki. Nie będzie nudnych i męczących lekcji. Zajęcia są pełne kreatywnych i praktycznie przydatnych zadań.

Również nauczanie w EasyEnglish charakteryzuje: 

 • Indywidualne podejście do potrzeb każdego ucznia;
 • Profesjonalne wsparcie pedagogiczne;
 • Zapewnienie wszystkich niezbędnych materiałów edukacyjnych;
 • Kompleksowy rozwój umiejętności pisania, czytania, mówienia i percepcji mowy ze słuchu;
 • Możliwość określenia dogodnego dla ucznia harmonogramu zajęć;

Ile kosztują kursy angielskiego? Jak upewnić się o kwalifikacjach nauczyciela? 

Kurs angielskiego B1 online jest najlepszy do nauki w naszej szkole. Ceny w szkole online EasyEnglish są jak najbardziej przystępne. Koszt jednej lekcji uwzględnia doświadczenie, wykształcenie, nawyki pedagogiczne, posiadanie certyfikatów międzynarodowych i inne cechy zawodowe korepetytorów. Pierwsza lekcja jest zawsze bezpłatna, żeby uczeń mógł spróbować taki format zajęć, ale jednocześnie ma format pełnej lekcji. Ci, którzy chcą się uczyć z EasyEnglish, mogą wybrać kilka pakietów zajęć. 

Najdroższy z nich kosztuje 340 zł i zawiera 5 lekcji. Możesz także wybrać 10 lekcji o łącznej wartości 630 zł. Są to intensywne kursy ekspresowe, ale mogą nie wystarczyć do uzyskania dobrego wyniku. Najpopularniejszym pakietem jest 20 lekcji o cenie 1 160 zł. Jednak jeszcze bardziej opłaca się kupić 50 lekcji w cenie tylko 2700 zł. To oznacza, że pojedyncza lekcja będzie kosztowała 54 zł. 

Wszyscy nauczyciele EasyEnglish przechodzą różne rozmowy kwalifikacyjne, testy wiedzy zawodowej. Ich dokumenty edukacyjne są również sprawdzane przez administrację szkoły. Możesz ocenić jakość pracy danego nauczyciela, czytając opinie poprzednich uczniów. Wiele informacji na temat formatu zajęć i wrażenia nauczyciela daje lekcja próbna. 

Lekcja próbna

Bezpłatnie

5 lekcji

340 zł

10 lekcji

630 zł

20 lekcji

1 160 zł

50 lekcji

2 700 zł

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w EasyEnglish? 

Nauka angielskiego B1 w szkole EasyEnglish to są unikalne autorskie metody nauczania, których nie można znaleźć już w żadnej szkole języków obcych. Nauczyciele zapewniają szeroki zakres usług: przygotowanie do egzaminów szkolnych i matury, wszelkiego rodzaju egzaminów międzynarodowych, jednolitego egzaminu wstępnego na studia magisterskie, rozmowy kwalifikacyjnej w ambasadzie i wiele innych. Doświadczony nauczyciel będzie nadzorował każdy Twój krok na drodze do celu. Wybierz naukę z EasyEnglish! Szkoła oferuje możliwości dla Twojej przyszłości. Przyjdź na lekcję próbną – a nie pożałujesz!